nowe uniwersum
 
IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 REGULAMIN GRY

Go down 
AutorWiadomość
Diego Vintinio
dziedzic
dziedzic
avatar

Liczba postów : 18
Join date : 12/07/2017

PisanieTemat: REGULAMIN GRY   Czw Lip 13, 2017 12:19 pm

Regulamin ogólny:

1. Administratorzy forum, jak i cała reszta naszej załogi są osobami do których możecie zwrócić się zawsze, jeśli macie jakieś pytania, bądź problemy. Pamiętajcie jednak, że to również są ludzie, mają pełne prawo się pomylić. W takim wypadku należy po prostu zwrócić im uwagę – bez krzyków i awantur. Mają też własne, życie i nie zawsze mogą być dostępni 24/7, jednak dołożą wszelkich starań by wam pomóc.
2. Rejestracja na forum oznacza zaakceptowanie regulaminu i zobowiązanie się do przestrzegania go. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania.
3. Administratorzy zastrzegają sobie możliwość do zmiany regulaminu. Użytkownicy zostaną powiadomieni o ewentualnych zmianach.

4. Złamanie panujących na forum zasad może wiązać się z upomnieniem, ostrzeżeniem a po trzech ostrzeżeniach banem. Administratorzy zastrzegają sobie możliwość ukarania użytkownika również za działanie nieopisane w regulaminie, jednakże nieodpowiednie zdaniem administracji.
5. Umieszczanie treści pornograficznych, rasistowskich, nazistowskich, homofobicznych jest surowo zabronione.
6. Reklamy dopuszczalne są tylko w odpowiednim temacie. [Banery]
7. Temat fabularny to nie choinka, używanie emotikon jest niedopuszczalne.
8. Zabrania się usuwania dopisków Administratorów do postów.
9. Po zarejestrowaniu się, w przeciągu tygodnia powinna pojawić się Karta Postaci.  Nie można pisać postów fabularnych, bez zaakceptowanej karty postaci!
10. Kłótnie między użytkownikami załatwiamy poza forum. Pamiętaj, że to że postacie się nie lubią nie znaczy, ze użytkownicy się nie lubią.  [Postacie mogą się kłócić, lub obrażać, ale nie zezwala się na ubliżanie użytkownikom. SZANUJMY SIĘ]
11. Posty powinny mieć przynajmniej 4 zdania złożone, lecz nie powinny zajmować całej strony tekstu. Cenimy sobie bardziej treściwą aktywność niż bardzo długi post raz na tydzień.
12. Administracja zastrzega sobie prawo do zamknięcia sesji, która od dłuższego czasu nie jest aktywna.
13. Nie zaleca się zmieniać treści postu po  tym jak dostanie się na niego odpis poza poprawkami pisowni i interpunkcji.
14. Wulgaryzmy nie są zabronione, jednakże prosimy, by stosować je z umiarem.
15. Należy uprzedzać administratorów o dłuższej nieobecności na forum.
16. W razie braku pomysłu, można zawiesić postać na czas nieokreślony. Użytkownik ma wtedy pewność, że nic złego jej nie spotka. Jeśli jednak zostanie wyrażona zgoda na adopcję postaci, wtedy może przejąć ją inny użytkownik.
17. Konta z Kartą Postaci nie zostaną usunięte z gry nawet jeśli będą już nieaktywne. Zostanie to tylko uwzględnione w opisie.
------------------------------------------

18. Zdjęcia wykorzystane na forum nie są naszą własnością i nie rościmy sobie do nich żadnych praw!
19. Na awatarze musi znaleźć się zdjęcie, fotomanipulacja bądź rysunek przedstawiający Twoją postać. Należy pamiętać by w odpowiedniej rubryce wstawić link do galerii artysty którego grafikę dodajemy!
[jeśli nie wiesz czego użyć sprawdź tu: >klik<, ewentualnie możesz poprosić swojego admina, może Ci coś szkryfnie]
20. Awatar powinien mieć około 200px na 300px.
21. W podpisie można mieć maksymalnie jedno zdjęcie lub gif o rozmiarze nie większym niż 500 px szerokościRegulamin fabularny:1. Nick jest  pseudonimem/ imieniem Twojej postaci.
2. Jeden użytkownik może mieć dwie postacie. O każdą musi dbać. Jeśli użytkownik chce mieć kolejną , należy się zwrócić do administratorów. Multikonta należy uwzględnić w profilu.
3. Postać powinna być istotą dwunożną rozumną (anthro, człowiek, wampir, nieumarły etc).
4. Postać musi od początku mieć określoną przynależność [Demoniczną, Ludzką, Niebiańską]
5. Po zgonie śmiertelnika, postać może jednorazowo zmienić się całkowicie.
6. Wszelkie potyczki i bijatyki należy podlinkować do oceny w odpowiednim temacie który znajdziemy >tu<
7. Zabronione jest zadawanie ran permanentnych.
8. Jeden post może zawierać jeden atak.
9. Bez zgody drugiego użytkownika nie wolno zabić jego postaci.
10. Sterujemy myślami i czynami tylko naszej postaci, nie wolno narzucać niczego innym.
11.  W temacie „prywatne” użytkownicy mogą zakładać domostwa, sesje do których mogą dołączyć tylko zaproszeni. Oczywiście w „domach” może mieszkać kilka postaci.
12. Postać może przebywać w trzech tematach. Należy zachować jednak porządek czasowy; wchodząc w kolejny temat, zakładamy, że postać pojawia się w nim później niż w poprzednim - różnica czasu jest dowolna, ale należy o niej pamiętać.
13. Kiedy przybywamy do tematu, postać dopiero tam przyszła. Nie widziała więc wydarzeń, które miały tam miejsce wcześniej. Z kolei kiedy opuszczamy temat, również zaznaczamy to w poście. Na jego końcu obowiązkowe jest napisanie "z/t" (z tematu).
14. Wypowiedzi piszemy czcionką pogrubioną, a  myśli pochyloną.
15. Postacie mogą odbywać stosunki płciowe. Jednak na początku takiego postu należy napisać [+18]
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
REGULAMIN GRY
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
yerveth :: informacje :: opis gry :: REGULAMIN-
Skocz do: